Polių gręžimo ir betonavimo darbai

Polių gręžimo ir betonavimo darbai

Taikant šią technologiją, iš būsimos polio vietos išgręžiamas gruntas, o susidariusi ertmė užpildoma betonu ir erdviniu armatūros karkasu. Patikimiausias ir kokybiškiausias gręžtinių polių įrengimo būdas yra naudojant CFA – „Continuous Flight Auger“ technologiją, kai gruntas gręžiamas tuščiaviduriu grąžtu, o grąžtą ištraukiant per jo vidų yra pumpuojamas betono mišinys, užpildantis susidariusią ertmę. Užbetonavus gręžinį, į jį montuojamas erdvinis armatūros karkasas.

Kodėl grunto tyrimai lemtingi statant namą? Populiariausios naudojamos polinių pamatų rūšys yra gręžtiniai bei spraustiniai pamatai. Kartais užsakovai gyvenamiesiems namams pageidauja ir polinių kaltinių pamatų, tačiau tai nėra populiaru. Įrengiant spraustinius polinius pamatus, dėl darbų metu atsirandančios vibracijos, reikia atsižvelgti į atstumą, nuo kurio šalia darbų vykdymo vietos yra kaimyniniai pastatai. Gręžtinių polinių pamatų atveju tai nėra aktualu.

Gręžtiniai pamatai Įrengiant gręžtinius pamatus tradiciniu būdu, sužymėtose vietose išgręžiamos ertmės, tuomet supilamas betonas ir į kiekvieną ertmę įkišamas armatūros karkasas, kurio viršutinė dalis paliekama pagal projektą išsikišusi tiek, kiek reikės rostverkui įrengti. Prieš pilant betoną, duobės dugnas yra išvalomas arba sutankinamas. Patikimiausias ir kokybiškiausias gręžtinių polių įrengimo būdas yra naudojant CFA technologiją. Betonas per tuščiavidurį grąžtą į ertmę pilamas sinchroniškai, grąžto ištraukimo metu. Ši nepertraukiamo gręžimo technologija leidžia įrengti vientisą polių vandeninguose ir slankiuose gruntuose.

Pamatų įrengimas

Įrengiame visų tipų pamatus Jūsų būsimam namui. Pakonsultuosime ir profesionaliai atliksime visus darbus.

Polių gręžimo ir betonavimo darbai

Atliksime visus polių gręžimo ir betonavimo darbus. Pagal kliento pageidavimus sutvirtinsime polius metaline konstrukcija.

Aplinkos tvarkymo darbai

Atliekame visus teritorijos tvarkymo darbus.

Mus rasite:

Medvalakio g. 49, Palanga, Lietuva

Sekite mus:

Facebook