Apie mus

Apie mus

UAB Reljef – veržli ir inovatyvi gerbūvio darbų bei infrastruktūros įrengimo įmonė, šiais metais švenčianti savo veiklos dešimtmetį. Per šį laikotarpį bendrovė įgyvendino nemažai sudėtingų ir didelės apimties aplinkotvarkos, gerbūvio bei infrastruktūros objektų.
Esame atestuota kelių statybos įmonė dirbanti kelių statybos, gerbūvio, inžinierinių tinklų ir sporto aikštynų projektavimo bei statybos srityje.

Mūsų vizija – padaryti mus supančią aplinką patogią ir jaukią, dirbant išvien su gamta.

Mūsų tikslas – suteikti klientui aukščiausios kokybės paslaugas, išlaikant optimalų kainos ir kokybės santykį visada atsižvelgiant į užsakovo interesus. Pateikti užsakovui pilną projekto įgyvendinimo viziją, nuo idėjos iki galutinio produkto, išaiškinti darbų eigą ir suderinus su užsakovu tuos darbus atlikti.

Siekiame, kad klientas, nusprendęs įgyvendinti aplinkotvarkos, bei statybos projektą, turėtų galimybę visas paslaugas gauti iš vieno šaltinio, pradedant projektavimu bei derinimu ir baigiant pridavimu eksploatacijai.

Pamatų įrengimas

Įrengiame visų tipų pamatus Jūsų būsimam namui. Pakonsultuosime ir profesionaliai atliksime visus darbus.

Polių gręžimo ir betonavimo darbai

Atliksime visus polių gręžimo ir betonavimo darbus. Pagal kliento pageidavimus sutvirtinsime polius metaline konstrukcija.

Aplinkos tvarkymo darbai

Atliekame visus teritorijos tvarkymo darbus.

Mus rasite:

Medvalakio g. 49, Palanga, Lietuva

Sekite mus:

Facebook